Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury pracowników

dr hab. Michał Galas, prof. UJ

michal.galas@uj.edu.pl

ŚRODA 15:15-16:15

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

Dyżur dodatkowy 2 września 2022 od g.11.00

 

dr hab. Stefan Gąsiorowski, prof. UJ

st.gasiorowski@uj.edu.pl

CZWARTEK 11:00-12:00 pok. 19

dr hab. Leszek Hońdo

leszek.hondo@uj.edu.pl

dyżur po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

 

 

prof. dr hab. Adam Kaźmierczyk

adam.kazmierczyk@uj.edu.pl

PONIEDZIAŁEK 12:00-13:00

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr hab. Michał Marciak, prof. UJ

michal.marciak@uj.edu.pl

 

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr hab. Magdalena Ruta, prof. UJ

magdalena.ruta@uj.edu.pl

 

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

 

dr hab. Maciej Tomal, prof. UJ

maciej.tomal@uj.edu.pl

WTOREK 10:00-11:00 na platformie Teams

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr Edyta Gawron

edyta.gawron@uj.edu.pl

PONIEDZIAŁEK  14:30-15:30

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr Anna Jakimyszyn-Gadocha

anna.jakimyszyn@uj.edu.pl

PONIEDZIAŁEK 10:00-11:00 pok.20 lub na platformie Teams

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

mgr Karolina Koprowska

karolina.koprowska@uj.edu.pl

PONIEDZIAŁEK 13:30-14:30 pok.28

PIĄTKI 13:30-14:30 pok.28

mgr Sapir Librowski-Sher

dr hab. Marcin Starzyński, prof. UJ

marcin.starzynski@uj.edu.pl

Collegium Kołłątaja, ul. Św. Anny 6, sala nr 11, środy oraz czwartki od g.16:30 do 18:30.

dr Alicja Maślak-Maciejewska

alicja.maslak@uj.edu.pl

WTOREK 12:30-13:30 na TEAMS

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

 

 

dr Monika Stępień

monika1.stepien@uj.edu.pl

PONIEDZIAŁEK 12:45-13:45, pok.19

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

 

dr Magda Sara Szwabowicz

magda.szwabowicz@uj.edu.pl

CZWARTEK 14:00-15:30 na TEAMS

WTORKI 14:00-15:00 - stacjonarnie, po wcześniejszym umówieniu spotkania

 

dr Marek Tuszewicki

marek.tuszewicki@uj.edu.pl

ŚRODA 10:00-12:00, pok. 27

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr Ewa Węgrzyn

ewa.wegrzyn@uj.edu.pl

PIĄTEK 13:30-14:30

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr Przemysław Zarubin

przemyslaw.zarubin@uj.edu.pl

dyżur po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

mgr Apolonia Kuc

mgr Krzysztof Niweliński

prof. Daniel Blatman

dany.blatman@gmail.com

PONIEDZIAŁEK 14.00-15.00, pok. 29

po wcześniejszym umówieniu mailowym

dr Dominika Oliwa-Żuk

dr Małgorzata Śliż-Marciniec

mgr Wiktoria Jaros

wiktoria.jaros@uj.edu.pl

CZWARTEK 16:00-17:00 na platformie MSTeams