Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury pracowników

dr hab. Michał Galas, prof. UJ

michal.galas@uj.edu.pl

CZWARTEK 15:15-16:15

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

 

dr hab. Stefan Gąsiorowski, prof. UJ

st.gasiorowski@uj.edu.pl

CZWARTEK 11:00-12:00 pok. 19

dr hab. Leszek Hońdo

leszek.hondo@uj.edu.pl

WTOREK 11:00-12:00

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

prof. dr hab. Adam Kaźmierczyk

adam.kazmierczyk@uj.edu.pl

PONIEDZIAŁEK 12:00-13:00

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr hab. Michał Marciak, prof. UJ

michal.marciak@uj.edu.pl

PONIEDZIAŁEK 12:00-13:00 na platformie MS Teams

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr hab. Magdalena Ruta, prof. UJ

magdalena.ruta@uj.edu.pl

CZWARTEK 12:00-13:00 pok. 29

dr hab. Maciej Tomal, prof. UJ

maciej.tomal@uj.edu.pl

WTOREK 13:30-14:30

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr Edyta Gawron

edyta.gawron@uj.edu.pl

ŚRODA 12:30-13:30

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr Anna Jakimyszyn-Gadocha

anna.jakimyszyn@uj.edu.pl

PONIEDZIAŁEK 13:30-14:30

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

mgr Karolina Koprowska

karolina.koprowska@uj.edu.pl

PONIEDZIAŁEK 12:00-13:00 pok.28

CZWARTEK 17:00-18:00 pok.28

mgr Saphir Librowski-Sher

dr hab. Marcin Starzyński, prof. UJ

marcin.starzynski@uj.edu.pl

dyżur po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr Alicja Maślak-Maciejewska

alicja.maslak@uj.edu.pl

PONIEDZIAŁEK 14:00-15:00 na platformie Teams (preferowana forma)

ŚRODA 10:00-10:45, pok. 3 po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

 

dr Monika Stępień

monika1.stepien@uj.edu.pl

CZWARTEK 10:00-11:00, na platformie MS Teams (preferowana forma)

PONIEDZIAŁEK 14:30-15:30, pok. 19, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

 

dr Magda Sara Szwabowicz

magda.szwabowicz@uj.edu.pl

ŚRODA 15:00-16:30 na platformie MS Teams

dr Marek Tuszewicki

marek.tuszewicki@uj.edu.pl

WTOREK 13:45-15:15, pok. 27

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr Ewa Węgrzyn

ewa.wegrzyn@uj.edu.pl

PONIEDZIAŁEK 17:00-18:00

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr Przemysław Zarubin

przemyslaw.zarubin@uj.edu.pl

mgr Apolonia Kuc

mgr Krzysztof Niweliński

dr Dominika Oliwa-Żuk

dr Małgorzata Śliż-Marciniec

mgr Wiktoria Jaros

wiktoria.jaros@uj.edu.pl

CZWARTEK 16:00-17:00 na platformie MSTeams