Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury pracowników

dr hab. Michał Galas, prof. UJ

michal.galas@uj.edu.pl

CZWARTEK 12:45-13:45

lub po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

 

 

dr hab. Stefan Gąsiorowski, prof. UJ

st.gasiorowski@uj.edu.pl

CZWARTEK 10:30-12:00 pok. 19

dr hab. Leszek Hońdo

leszek.hondo@uj.edu.pl

PIĄTEK 10:00-11:00

dyżur po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

 

 

prof. dr hab. Adam Kaźmierczyk

adam.kazmierczyk@uj.edu.pl

PONIEDZIAŁEK 12:00-13:00 pok.27

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr hab. Michał Marciak, prof. UJ

michal.marciak@uj.edu.pl

PIĄTEK 12:00-13:00

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr hab. Magdalena Ruta, prof. UJ

magdalena.ruta@uj.edu.pl

CZWARTEK 12:00-13:00 pok.29

 

 

dr hab. Maciej Tomal, prof. UJ

maciej.tomal@uj.edu.pl

ŚRODA 14:30-15:30 pok.29

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr Edyta Gawron

edyta.gawron@uj.edu.pl

ŚRODA 12:30-13:30 od 12.10.2022

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr Anna Jakimyszyn-Gadocha

anna.jakimyszyn@uj.edu.pl

WTOREK 10:00-11:00 pok.20 

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

mgr Wiktoria Jaros-Śliwakowska

wiktoria.jaros@uj.edu.pl

PIĄTEK 12:00-13:00 p.4 (biblioteka)

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

mgr Karolina Koprowska

karolina.koprowska@uj.edu.pl

CZWARTEK 17:00-18:00 p.28

PIĄTEK 13:30-14:30 (MS Teams)

 

mgr Sapir Librowski-Sher

sapir.librowski-sher@uj.edu.pl

PONIEDZIAŁEK ONLINE g.12:00

dr hab. Marcin Starzyński, prof. UJ

marcin.starzynski@uj.edu.pl

Collegium Kołłątaja, ul. Św. Anny 6, Pracownia Nauk Pomocniczych Historii i Źródłoznawstawa  środy oraz czwartki od g.16:30 do 18:30.

dr Alicja Maślak-Maciejewska

alicja.maslak@uj.edu.pl

PONIEDZIAŁEK 14:00-15.00 (Teams)

CZWARTEK 7.45-8:25 (pok. 3)

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

 

 

dr Monika Stępień

monika1.stepien@uj.edu.pl

CZWARTEK, 12.00-13.00, pok. 19

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

 

dr Magda Sara Szwabowicz

magda.szwabowicz@uj.edu.pl

WTOREK 13:45-15:00 pok.29

po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

 

dr Marek Tuszewicki

marek.tuszewicki@uj.edu.pl

WTOREK 12:00-13:30, pok. 27

 

dr Ewa Węgrzyn

ewa.wegrzyn@uj.edu.pl

PONIEDZIAŁEK 15:15-16:15

 

dr Przemysław Zarubin

przemyslaw.zarubin@uj.edu.pl

dyżur po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

mgr Apolonia Kuc

dyżur po wcześniejszym umówieniu droga mailową 

mgr Krzysztof Niweliński

dyżur po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

dr Dominika Oliwa-Żuk

dr Małgorzata Śliż-Marciniec