$dateTool.format("MMMM yyyy",$eventSDate,$locale)

Ulpan 2023: intensywny kurs języka hebrajskiego w Krakowie!

ULPAN 2023  intensywny kurs języka hebrajskiego

Stęskniliście się za wakacyjnym kursem języka hebrajskiego? Po raz siódmy JCC Krakow rozpoczyna trwającą 3 tygodnie przygodę z językiem hebrajskim w ramach letniego kursu ULPAN JCC. W tym roku kurs ponownie organizowany jest we współpracy z Instytutem Judaistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zajęcia rozpoczynają się 10 lipca 2023.

Chcecie rozpocząć naukę hebrajskiego? Kontynuować naukę, aby zacząć mówić płynnie? Proponujemy Wam dołączenie do 5 grup z różnym poziomem zaawansowania.
Pracować będą z Wami cztery wspaniałe lektorki, mające duże doświadczenie i wiedzę, dwie z nich to pracowniczki Instytutu Judaistyki.

Kurs odbywać się będzie na Kazimierzu, w dwóch miejscach: w siedzibie JCC Krakow przy ul. Miodowej 24 oraz Instytucie Judaistyki przy ul. Józefa 19.

Nie zapominamy także o tych, którzy nie mogą być w lipcu w Krakowie i proponujemy, aby mogli dołączyć do grupy online, która będzie w pełni konwersacyjna, na najwyższym poziomie posługiwania się językiem hebrajskim.

Kiedy?
10 lipca - 27 lipca
Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do czwartku.

Z kim, gdzie, jak?
grupa początkująca Wiktoria Jaros-Śliwakowska (Instytut Judaistyki w godzinach 17:00-19:30 z przerwą 15-minutową)
grupa podstawowa Magda Sara Szwabowicz (Instytut Judaistyki w godzinach 10:00-12:30 z przerwą 15-minutową )
grupa średniozaawansowana Toby Liebowitz (JCC Krakow w godzinach 17:00-19:30 z przerwą 15-minutową)
grupa zaawansowana  Toby Liebowitz (JCC Krakow w godzinach 10:00-12:30 z przerwą 15-minutową )
grupa konwersacyjna  Sapir Librowski-Sher (online 17:00-19:15, platforma ZOOM)

Cena kursu:
Nowi kursanci: 700 PLN
Osoby kontynuujące naukę w semestrze 2022/23 oraz stali kursanci Ulpanu 2022: 550 PLN
Członkowie JCC Krakow: 250 PLN
Wolontariusze i studenci judaistyki: 350 PLN
Serdecznie zapraszamy, zapisy na kurs prosimy dokonać przez formularz.

Rekrutacja od 1 czerwca do 30 czerwca.