grudzień 2021

20211206

Spotkanie świąteczno-chanukowe

Data: 06.12.2021

Koło Naukowe Studentów Judaistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego ma zaszczyt zaprosić na spotkanie świąteczno-chanukowe, które odbędzie się 6 grudnia 2021 roku o godz. 18:00 na platformie TEAMS. Podczas spotkania będzie możliwość wygrania nagród książkowych ufundowanych przez nasz Instytut. Gorąco zachęcamy do zaopatrzenia się w słodką przekąskę, aby podtrzymać świąteczną tradycję.

Zaproszenia dla studentów z kodem spotkania zostały przesłane na skrzynki mailowe poszczególnych roczników. W celu dołączenia do zespołu na platformie MS Teams, w którym odbędzie się spotkanie, należy w ekranie głównym w zakładce Zespoły, wybrać znajdującą się w prawym górnym rogu ikonę Dołącz do zespołu lub utwórz nowy, a następnie wpisać kod w polu Wpisz kod.