listopad 2021

20211110

Wykład: Opieka higieniczno-lekarska nad żydowskimi uczniami w okresie II RP. Przykład lwowski

Data: 10.11.2021
Okładka książki Anny Jakimyszyn-GadochySerdecznie zapraszamy na posiedzenie Komisji Historii i Kultury Żydów Polskiej Akademii Umiejętności, które odbędzie się 10 listopada 2021 roku (środa) o godz. 18.00 za pośrednictwem platformy ZOOM.

W programie wykład dr Anny Jakimyszyn-Gadochy Opieka higieniczno-lekarska nad żydowskimi uczniami w okresie II RP. Przykład lwowski oraz dyskusja.

Kancelaria PAU lub sekretarz Komisji najpóźniej na godzinę przed spotkaniem wysyła zaproszenie (hasło) do udziału w wykładzie. Sekretarz Komisji (lub Kancelaria PAU na jego prośbę) będzie mógł zaprosić dodatkowe osoby do udziału w posiedzeniu. Wszyscy chętni proszeni są o przesłanie adresów mailowych do wiadomości Kancelarii PAU (katarzyna.dzieglo@pau.krakow.pl) oraz Sekretarz Komisji (anna.jakimyszyn@uj.edu.pl)